BajkoLandia
BAJKOLANDIA – to rodzinny park edukacyjno-rozrywkowy, to miejsce, w którym dobrze bawią się dzieci i dorośli. Na terenie BAJKOLANDI dzieci znajdą nie tylko swoje ulubione dmuchańce, trampoliny, ściankę wspinaczkową, ale i miasteczko samochodowe. Park działa od maja do września.
Screenshot 2021-06-22 at 13-09-47 BajkoLandia Nowy Western Park Rodzinny Park Rozrywki – Ustronie Morskie Zapraszamy od maj[...]

BAJKOLANDIA – to rodzinny park edukacyjno-rozrywkowy, to miejsce, w którym dobrze bawią się dzieci i dorośli. Zlokalizowany przy głównej drodze tj. ul. Kolejowej w Ustroniu Morskim (pomiędzy marketami Polo i Dino). Park oddalony jest o 11km od Kołobrzegu, 40km od Koszalina i 5km od zjazdu drogi S6 zjazd nr 20 (Ustronie Morskie -Kukinia).

Na terenie BAJKOLANDI dzieci znajdą nie tylko swoje ulubione dmuchańce, trampoliny, ściankę wspinaczkową, ale i miasteczko samochodowe, czy jazda ofrołdowa na quadach, także jazda orient-expressem. Obok parku rozrywki znajdują się inne atrakcje jak: Park miniatur zwierząt, ptaków i grzybów, bajkowe domki tematyczne (Pinokio, Lucky Luke, Shrek, Jaś i Małgosia, Smerfy, Zorro, Królewna Śniegu, Pingwiny z madagaskaru), muzea westernu i indian, ścieżka wydobycia złota.

To wyjątkowe miejsce dla dzieci i dorosłych, dla całej rodziny!
Park działa od maja do września. Ustronie Morskie, ul. Kolejowa 108