Kosmiczny Labirynt Mielno - weź telefon i zobacz inny świat w polu kukurydzy
Kosmiczny Labirynt Mielno – UFO ląduje w polu kukurydzy w Niegoszczy to miejsce, w którym granice pomiędzy światem realnym, a wirtualnym po prostu nie istnieją. Wszystko to dzięki efektom przyszłości, czyli Rzeczywistości Rozszerzonej. Z Mieleńską Kartą Turysty 10% zniżki na wszystkie dostępne bilety wstępu. Rabaty dla rodzin: 2+1 ,2+2 , 2+więcej -10% na wejście dla wszystkich Grupy zorganizowane - kontakt telefoniczny
mielno_labirynt(1)

Zobacz inny świat w ogromnym labiryncie w polu kukurydzy i przeżyj kosmiczną przygodę z przesympatycznymi kosmitami Umi! Kosmiczny Labirynt to nowe, niezwykłe miejsce tworzone z pasji do sportu, ruchu na świeżym powietrzu oraz… do gier video. To nowa wizja rozrywki łącząca świat wirtualny z aktywnością fizyczną na specjalnie przygotowanym terenie gry (labirynt w polu kukurydzy).

Teren gry – ogromny labirynt w polu kukurydzy w Niegoszczy

Przygotowaliśmy ogromny plac gry (labirynt) o powierzchni prawie 3 hektarów z plątaniną korytarzy osiągających nawet 4 km. Ale to nie wszystko! W polu kukurydzy rozbili się „Umi” - to tak się zwą nasi przyjaciele z kosmosu.  Lecieli oni na Ziemię w celach turystycznych, gdy nagle podczas lotu wpadli w pas asteroid i stracili kontrolę nad statkiem.

O grze

Tworzymy rozrywkę dla każdego.  Zwracamy szczególną uwagę na to, aby nasze gry były wciągające, a przede wszystkim dostosowane do każdego wieku. Jedno jest pewne – pozytywne emocje gwarantowane. Tworzymy po prostu niesamowitą atrakcję dla wszystkich w technologii przyszłości, czyli Rzeczywistości Rozszerzonej.

Nagrody
Organizator przewidział dla najlepszych graczy wartościowe nagrody, tj. telefon,  hulajnoga elektryczna, rower elektryczny, konsole i inne – więcej informacji na https://kosmicznylabirynt.pl/

Lokalizacja:

tel. 505 668 321
Niegoszcz 25
76-032 Niegoszcz (Gmina Mielno)