Park Wodny Koszalin
Park Wodny Koszalin to przede wszystkim miejsce rozrywki, sportu i rekreacji. Naszym gościom zapewniamy moc atrakcji, z których mogą korzystać zarówno dorośli, młodzież jak i dzieci.
park wodny koszalin

Sześć basenów w strefie rekreacyjnej , w tym trzy w strefie zewnętrznej, basen pływacki, basen do nauki pływania, basen rekreacyjny, basenik dla maluszków. W basenach rekreacyjnych zewnętrznym i wewnętrznym dodatkowo można skorzystać gejzerów powietrznych, masażerów ściennych a także wygodnych leżanek. Aquapark w Koszalinie to przede wszystkim zabawa, a tej bez zjeżdżalni, których jest aż sześć nie może być. Wspomnijmy tylko że najdłuższa z nich to Anakonda która mierzy 176 m długości, a najszybsza to zjeżdżalnia Turbo. Sztuczna fala, zjeżdżalnia balon, rwąca rzeka to kolejne ulubione  atrakcje, nie tylko dzieci.

W strefie dziecięcej maluchy mogą korzystać z wielu dodatkowych zabawek wodnych, a na zewnątrz z dziecięcego baseniku z dwoma zjeżdżalniami oraz małpim gajem w zewnętrznym basenie rekreacyjnym. Dodatkowo dla naszych najmłodszych klientów w części zewnętrznej jest bezpieczny plac zabaw, z którego najmłodsi mogą korzystać w przerwie pomiędzy wodnymi igraszkami. Spragnionych ciszy i spokoju zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty Strefy Saun. Jest to miejsce gdzie znajdą Państwo relaks, odpoczynek  i odprężenie. Kilkanaście rodzajów saun  i łaźni parowych, grota solna, wypoczywalnia, grota lodowa, ceremonie zapachowe w saunach do rytuałów czy słoneczna łąka spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Po wodnym szaleństwie czy też pobycie w Saunarium Park Wodny zaprasza do skorzystania z bogatej oferty zabiegów welness w Małym spa, które mieści się na 1 piętrze aquaparku. W szerokiej ofercie masaży i zabiegów pielęgnacyjnych można znaleźć między innymi zabiegi w kapsule kosmetycznej Neogi Flamingo, masaż świecą czy bańką chińska, a od niedawna do oferty wprowadzona została nowa pozycją jaką jest drenaż limfatyczny BOA. Zatem Park Wodny Koszalin to nie tylko zabawa, sport i rekreacja, ale również relaks i odprężenie.

Godziny otwarcia:

Basen sportowy - 7:00 - 22:00

Basen rekreacyjny - 9:00 - 22:00

Saunarium - Pon - Pt 18:00 - 21:00, Sob 18:00 - 22:00, Nd 12:00 - 22:00

Szczegóły oferty na: http://aquapark.koszalin.pl/