Zadbamy o nawodnienie plażowiczów z Mielna! Letnie studio plenerowe RMF MAXX wraz ze Strefą Wód Made in Małopolska zapraszają 10 lipca na plażę przy zejściu z ul. Wojska Polskiego!

Żyrafa wytrzyma bez wody nawet 3 tygodnie, wielbłąd 15 dni, a wczasowicz z Mielna…? Tego sprawdzać nie będziemy! Wypróbujemy za to wody mineralne, źródlane i lecznicze pochodzące z Małopolski. 10 lipca na plaży przy zejściu z ul. Wojska Polskiego pojawi się wyjątkowe miasteczko promocyjne „Strefa Wód Made in Małopolska” oraz letnie studio plenerowe RMF MAXX. Zapraszamy na degustację, świetną zabawę oraz moc wakacyjnych atrakcji!

Czy wiesz, że co trzecia butelka wody dostępna na półce sklepowej pochodzi z Małopolski? Niekwestionowanym bogactwem Małopolski jest woda – zarówno mineralna, źródlana, jak i lecznicza. Każda z nich, poza walorami smakowymi, ma także właściwości prozdrowotne. Już 10 lipca będziesz miał okazję poznać i spróbować je wszystkie – wystarczy tego dnia udać się na plażę przy zejściu z ul. Wojska Polskiego i odwiedzić Strefę Wód Made in Małopolska oraz plenerowe studio RMF MAXX.

Zapraszamy dorosłych i dzieci do wspólnego relaksu, zabawy i wakacyjnych aktywności w godzinach 10:00-17:00!

  • Przetestuj wody lecznicze, źródlane i mineralne z Małopolski.
  • Spróbuj orzeźwiających soft drinków z owocami i dodatkami, skomponowanych przez profesjonalnych barmanów.
  • Weź udział w quizach i konkursach (nie tylko o wodzie!) i zdobądź nagrody przydatne podczas każdego urlopu.
  • Sprawdź swoją odwagę i podejmij wodne wyzwanie “Bucket Challenge”.
  • Zabaw się na skimboardingu, polegającym na pływaniu po płytkiej wodzie na desce niewielkich rozmiarów.
  • Zrelaksuj się w wyjątkowej strefie SPA, gdzie odbędą się masaże, warsztaty oddechowe i zabiegi z wykorzystaniem kosmetyków z Małopolski.
  • Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie nad wodą podczas prelekcji WOPR.
  • Tańcz, śmiej się i relaksuj w towarzystwie muzyki, o którą zadba DJ RMF MAXX!

Akcja organizowana jest przez RMF MAXX wraz z Województwem Małopolskim w ramach cyklu ogólnodostępnych wakacyjnych wydarzeń plenerowych, które odbędą się w Rewalu, Mielnie, Ustce, Dębkach oraz Gdyni.