Czy jesteście gotowi na najbardziej magiczną i pełną energii imprezę tego lata? Już 1 sierpnia zapraszamy Was na niesamowite wydarzenie – Full Moon Party, czyli Imprezę na Plaży przy Pełni Księżyca w Sarbinowie!

Co czeka na Was w programie?

* Warsztaty Bębniarskie na 150 Bębnów

Zapraszamy wszystkich entuzjastów muzyki i rytmu na niezapomniane warsztaty bębniarskie. Nauczymy Was grać na egzotycznych instrumentach, które w połączeniu z pełnią Księżyca zapewnią magiczny klimat tej nocy.

* Zabawa z Proszkami Holi i Eksplozją Kolorów

Przygotujcie się na prawdziwą eksplozję barw! Wszyscy uczestnicy otrzymają proszki Holi, dzięki którym nasza plaża rozświetli się w tysiącach odcieni. To będzie niezapomniany spektakl dla oczu i zmysłów!

* Show z Afrykańskimi Bębnami – Wielkie Bum Bum!

Zobaczycie fenomenalne show z udziałem afrykańskich bębnów, które sprawią, że cała plaża będzie tańczyć w rytm afrykańskich melodii. To wyjątkowe doświadczenie, które zatrzyma czas!

* Fluo Party w Blasku Księżyca z DJ Mike

Gdy zaświeci Księżyc, zabawa się nie kończy! Przygotujcie się na
niesamowitą nocną imprezę podczas Fluo Party z udziałem DJ Mike’a. Energetyczne utwory, fluorescencyjne akcesoria i blask Księżyca sprawią, że ta noc będzie niezapomniana!

Ale to jeszcze nie wszystko! Na naszym Full Moon Party czeka na Was wiele atrakcji:

*Konkursy z Nagrodami
Weźcie udział w naszych konkursach i wygrajcie fantastyczne nagrody! Przygotujcie się na wyjątkowe wyzwania i emocje, które dodadzą smaku tej wyjątkowej nocy.

*Malowanie Twarzy i Ciała Farbami UV

Chcecie być jeszcze bardziej kreatywni? Nasza strefa malowania twarzy i ciała farbami UV pozwoli Wam stworzyć unikalne wzory, które będą świetnie reagować na blask Księżyca.

DRESS CODE: UBIERAMY SIĘ NA BIAŁO!
Aby dopełnić magii tej nocy, zachęcamy Was do ubrania się na biało. Będzie to wspaniała okazja do podkreślenia niesamowitej atmosfery tej imprezy.

Zapraszamy Was serdecznie na Full Moon Party – Imprezę na Plaży przy Pełni Księżyca w Sarbinowie. Przybywajcie licznie, zabierzcie przyjaciół i doświadczcie razem z nami niezapomnianej nocy pełnej magii, muzyki i radości!

Data: 1 sierpnia w godzinach 19-22
Miejsce: Sarbinowo, wejście na plażę UM-43D okolice
ul. Nadmorskiej (w google maps funkcjonuje nazewnictwo “zejście nr 7”)