Hippieza po raz kolejny w mielnie

Już w te wakacje w Mielnie odbędzie się kolejna edycja muzycznego wydarzenia HIPPIEZA Mielno Festival 2022. Mielno zamieni się w miasto festiwalowe z różnorodną muzyką, pozytywną atmosferą i szczęśliwymi ludźmi. Festiwal odbędzie się 4 do 6 sierpnia 2022 roku. W czwartek na uczestników czekać będzie Before Party z Kubą Karasiem, a od piątku rozpoczną się koncerty.

program i miejsce wydarzeń

04.08.2022r. BEFORE PARTY set zagra KUBA KARAŚ

05.08.2022r.  na scenie wystąpią: SZYMI SZYMS, IGO, MERY SPOLSKY, SIDNEY POLAK, RALPH KAMINSKI, PRO8L3M.

06.08.2022r. na scenie pojawią się:  BOKKA, VELLOW, FISZ EMADE, TWORZYWO, NOSOWSKA, TYMEK, KAYAH.

W piątek i w sobotę planowane jest też afterparty w stylu SILENT DISCO z Flirtini, Zeppy Zepem, Młodym Klaksonem i innymi.

Główna lokalizacja festiwalu to Stadion Miejski Saturn w Mielnie, który sąsiaduje z plażą. Dodatkowo w całym Mielnie pojawi się kilka stref festiwalowych z dodatkowymi atrakcjami w tym m.in. strefa gastro, targi vintage, zajęcia z jogi i medytacji, masaż dźwiękiem gongów i mis tybetańskich, spotkania z ciekawymi ludźmi i wiele innych.

historia

Inspiracją do stworzenia tego eventu był pierwszy Zlot Polskich Hippisów, który odbył się 20 lipca 1968 roku w Mielnie. Tego gorącego lata w Mielnie miał miejsce nieformalny pierwszy wielki zlot polskich hippisów – młodych ludzi wyznających idee wolnościowe i pacyfistyczne. Wśród przybyłych do Mielna hippisów znalazła się między innymi 17-letnia Olga Ostrowska. Właśnie tu przybrała pseudonim Kora, a kilka lat później zdobyła sławę jako wokalistka zespołu Maanam.

Jedno jest pewne — HIPPIEZA to najgorętsze wydarzenie tych wakacji w zachodniopomorskim. Zeszłoroczna edycja skradła serca festiwalowych koneserów, a w tym roku będzie jeszcze lepiej.

bilety

Są już dostępne bilety w kilku wariantach. Między innymi jednodniowe oraz karnety na wszystkie
dni festiwalu.

Bilety na HIPPIEZA Mielno Festival można kupić już na GoingApp https://goingapp.pl/wydarzenie/hippieza-mielno-festival-2022/sierpien-2022

Dodatkowo w sprzedaży są bilety COMFORT PASS zawierające dedykowany punkt wymiany
opasek, wejście bez kolejki, bar bottle service oraz food corner w cenie 799 PLN. To festiwalowe
ALL INCLUSIVE.

Więcej wydarzeń na  https://cit.mielno.pl/imprezy/