Długi sierpniowy weekend to czas, gdy w Gminie Mielno nie brakuje turystów. Chcąc przygotować dla nich coś ciekawego, zdecydowaliśmy się na organizacje wydarzenie pod nową marką. Już 12.08 o godzinie 20:00 na scenie PRZYSTAŃ.KULTURA przy ul. Bolesława Chrobrego 38 wystąpią najlepsi polscy standuperzy: Piotr Zola Szulowski, Darek Gadowski oraz Błażej Krajewski.
BILETY W CENIE: 30 zł DO NABYCIA NA: KupBilecik.pl oraz w Centrum Kultury i punkcie Informacji Turystycznej w Mielnie.
Kto wystąpi?
Piotr Zola Szulowski to stand-uper o niezwykle uniwersalnym poczuciu humoru, dzięki czemu ze śmiechu nie wytrzymują najwięksi sceptycy komedii. Niespełniony talent piłkarski. Gdyby nie sport prawdopodobnie nigdy nie poznałby…smaku alkoholu. Bardzo bliski przyjaciel Miśka Koterskiego, przynajmniej tak twierdzą ludzie na ulicy, dwukrotny finalista Antrakt Stand Up Festiwal 2016 i 2017 – największego Festiwalu Stand-upu w Polsce.
Darek Gadowski– czysta koszalińska energia, spotkania z Darkiem to idealna terapia na smutną rzeczywistość. Jego stand-up napędzany na równi frustracją, inwencją i czystym relaksem wzbudza zasłużone reakcje w całym kraju. Każdy wieczór sygnowany nazwiskiem Darka Gadowskiego to tak naprawdę wizyta dawno niewidzianego, bliskiego przyjaciela, z którym uwielbiamy się śmiać i zgadzać na przemian.
Błażej Krajewski– komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-upperów. Przez lata pasjonował się dubbingiem. Dzięki temu zyskał umiejętność imitowania głosów wielu znanych postaci. Niestety jest jeden głos, którego nie potrafi naśladować. Głos syna, z którego rodzice są zadowoleni.
Musicie tam być!
Więcej wydarzeń na : https://cit.mielno.pl/imprezy/