1. Międzynarodowy Zlot Morsów w Mielnie rozpocznie się już w czwartek, 10 lutego!  Biuro (ul. Lechitów 17a Mielno), w którym będziecie mogli odebrać zlotowe opaski oraz gadżety, będzie działać już od środy w godzinach:
Środa: 10:00-16:00
Czwartek: 10:00-18:00*
Piątek: 08:00-18:00*
Sobota: 08:00-17:00*
*przerwa od 14 do 14:45
Do odbioru opasek potrzebny będzie bilet (do pobrania w panelu) lub hasło PIN, które wygenerowano dla Was przy rejestracji.
2. Nie ma już możliwości zakupu wejściówek on-line.
BRAK BILETÓW DLA OSÓB NIEZASZCZEPIONYCH – LIMIT ZOSTAŁ WYCZERPANY! Osoby zaszczepione będą mogły kupić wejściówki stacjonarnie, w Biurze Zlotu (do wyczerpania limitu miejsc)- NIE MA MOŻLIWOŚCI REZERWACJI MIEJSC!
3. Osoby, które kupiły TYLKO KĄPIEL, będą mogły dokonać dopłaty do pakietu CAŁY ZLOT (70 PLN – płatność tylko kartą).
4. Przypominamy, że PAMIĄTKOWE GADŻETY nie są w cenie biletu. Jeśli chcesz je dokupić, możesz zrobić to przez internetowy panel lub w Sklepiku Zlotowym w czasie Zlotu (deptak przy ul. Kościuszki w Mielnie od wtorku do niedzieli w godzinach 10:00-18:00).
5. Przypominamy, że w tym roku odbywają się DWIE kąpiele morsów. Jedna w sobotę, a druga w niedzielę. W sobotę nie ma jednak parady – spotykamy się wszyscy na plaży. Na plażę możecie wejść od godz. 11:00 od ulic: 1-go Maja, Kościuszki, Wojska Polskiego, Piastów oraz plażą od Mielenka i Unieścia. Prosimy o wybór wejścia najbliższego Twojemu obiektowi noclegowemu, aby ułatwić wpuszczanie na plaże.
6. W sobotę WIELKI KONCERT MIELNO DLA MORSÓW (19:00-24:00 na parkingu przy PoloMarkecie), w czasie którego wystąpią:
Drugi Tydzień zespół
Piersi
DJ Wowk
! Dla mieszkańców Gminy Mielno darmowe wejściówki na sobotni koncert! Wejściówkę można odebrać z dowodem osobistym lub potwierdzeniem meldunku w Biurze Zlotu (ul. Lechitów 17A) w godzinach otwarcia. !
7. W Punkcie Informacji Turystycznej w Mielnie ul. Chrobrego 3B w godzinach otwarcia biura dostępny jest darmowy Magazyn Zlotowy!
Więcej informacji na : https://zlotmorsow.mielno.pl/#/
Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości prosimy o przesłanie wiadomości na adres biuro@zlotmorsow.mielno.pl.