W niedzielę, 6 listopada 2022r. w Mielnie odbędzie się 𝗠𝗿𝗼𝘇́𝗻𝗮 𝗦𝘁𝘂𝗱𝗻𝗶𝗼́𝘄𝗸𝗮, czyli świętowanie otwarcia sezonu morsowego oraz zbliżającego się Międzynarodowego Zlotu Morsów. Wstęp wolny!

Przed nami 𝟮𝟬. 𝘂𝗿𝗼𝗱𝘇𝗶𝗻𝘆 𝗭𝗹𝗼𝘁𝘂 – okazja jest więc wyjątkowa!  Z tej okazji zaplanowano dla Was już teraz kilka atrakcji! Jeśli nie macie jeszcze planów na pierwszy listopadowy weekend, musisz być w Mielnie!

𝗞𝗜𝗘𝗗𝗬?

𝟲 𝗹𝗶𝘀𝘁𝗼𝗽𝗮𝗱𝗮 (𝗻𝗶𝗲𝗱𝘇𝗶𝗲𝗹𝗮), 𝗴𝗼𝗱𝘇. 𝟭𝟭:𝟬𝟬 – to właśnie wtedy spotkamy się po raz pierwszy w tym sezonie i hucznie go rozpoczniemy. Spotykamy się na plaży głównej. Będą z nami m.in. Morsy z lokalnych klubów, ale nie tylko! Do udziału zapraszamy Morsy z całej Polski! 💙

𝗗𝗟𝗔𝗖𝗭𝗘𝗚𝗢 𝗪𝗔𝗥𝗧𝗢? 𝗗𝗢 𝗪𝗬𝗚𝗥𝗔𝗡𝗜𝗔 𝗪𝗘𝗝𝗦́𝗖𝗜𝗢́𝗪𝗞𝗔 𝗡𝗔 𝗭𝗟𝗢𝗧!

W programie wydarzenia są m.in. morsowe potyczki, w których będzie można wygrać zaproszenie na najbliższy, 20. Zlot Morsów w Mielnie! Zatańczycie również wspólnie studniówkowego poloneza, a w samo południe odbędzie się pierwsza oficjalna w tym sezonie kąpiel.

 𝗢𝗞𝗔𝗭𝗝𝗔, 𝗕𝗬 𝗭𝗢𝗦𝗧𝗔Ć𝗠𝗢𝗥𝗦𝗘𝗠!

Dla jednych z Was będzie to pierwsze morsowanie w tym sezonie, dla niektórych – pierwsze w życiu! Dlatego, jeśli zastanawiacie się, czy zacząć morsować, to najlepszy moment!

Podczas wydarzenia będzie bowiem okazja, by nauczyć się morsować pod okiem doświadczonych morsów. Lepszej okazji i treningu przed Zlotem nie będzie.

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/events/1443047049553215/?ref=newsfeed

Więcej wydarzeń na: https://cit.mielno.pl/imprezy/