Las? Jezioro? Morze? Zabytki? To wszystko znajdziesz w Gminie Mielno. To miejsce dla wszystkich, którzy lubią spędzić czas aktywnie jak i leniwie, dla miłośników przyrody czy zabytków. Odwiedź nas i zaurocz się w tym miejscu o każdej porze roku! 

7 miejscowości każda o innym, własnym klimacie. Tutaj znajdziesz coś dla siebie.

Lubisz spędzać swój urlop aktywnie? Oprócz długich spacerów po plaży przez naszą gminę przebiega trasa rowerowa Velo Baltica oznaczona 10 i 13 czy Stary Szlak Kolejowy. Tymi trasami dojedziesz w stronę Kołobrzegu, Darłowa, Koszalina czy Białogardu.

Dla osób, które chcą odpocząć, wzdłuż promenad w Mielnie i Sarbinowie znajdują się kawiarenki. Hotele Unitral, Royal Park, Rewita mają do zaoferowania bogate oferty SPA&Wellness. Bibliotekach w Mielnie i Sarbinowie wypożyczysz ciekawe książki.

Rozwiąż questy w trzech miejscowościach: Mielno, Chłopy,Gąski. Przejdź przez Leśną Pętle Przygód i Tajemnic lub 150-letnią aleją lip w Mielenku. Odwiedź dwie przystanie rybackie w Unieściu i Chłopach. Zobacz zróżnicowaną przyrodę w lasach w Mielnie, Sarbinowie czy w Łazach. Dowiedz się więcej o botanice w ogrodzie w Niegoszczy. Wejdź na szczyt Latarni Morskiej w Gąskach i zobacz piękno gminy, która leży nad dwiema wodami.

Zakochaj się w Gminie Mielno w każdej porze roku!

Zobacz film na:
https://www.facebook.com/MielnoTravel/posts/pfbid033xuVbPX6YmuHsAHbEKB3zFJDqRRvcwnRnSTfgPRPsrpbPobH72ES9pAyCpnepbTyl

Więcej atrakcji Gminy Mielno i okolic na : https://cit.mielno.pl/atrakcje/