Najbliższe imprezy

No data was found
lipiec 2024
PWŚCPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Od 15:30 - 1 września, 2023
Do 00:00 - 1 września, 2023
Parking Polo Marekt w Mielnie, ul. Lechitów 2A
Święto Wody
To już nasza kolejna tradycja! Od 2017 roku w Mielnie odbywa się niezapomniana impreza, która łączy mieszkańców i turystów. Święto Wody to wyjątkowe wydarzenie, które zamknie sezon turystyczny w Gminie Mielno. To okazja na niesamowitą zabawę i integrację naszej społeczności! To niezwykłe wydarzenie, które stanowi barwny finał sezonu turystycznego, zastępując tradycyjne dożynki gminne, wyraźnie wpisuje się w kalendarz najważniejszych gminnych wydarzeń. Na scenie zaprezentują się zespoły artystyczne oraz lokalne stowarzyszenia, które tworzą wyjątkową atmosferę tej imprezy.
𝐓𝐮𝐫𝐧𝐢𝐞𝐣 𝐦𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚𝐧́𝐜𝐨́𝐰 – 𝐖𝐘𝐆𝐑𝐘𝐖𝐀𝐌𝐘 𝐑𝐀𝐙𝐄𝐌!
Święto wody to nie tylko taniec i śpiew! W turnieju mieszkańców rywalizują nasi bohaterowie: jednostki organizacyjne Urzędu Miasta takie jak: Mieleńskie Ośrodek Sportu i Rekreacji z Ratownikami WOPR, Ekoprzedsiębiorstwo, Centrum Kultury i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz stowarzyszenia i turyści. Dajemy z siebie wszystko, by wygrać serca publiczności i zdobyć tytuł Zwycięzcy Turnieju Mieleńskiego Święta Wody. To niesamowity sposób na wzmocnienie więzi społeczności.
𝟓𝟎 𝐥𝐚𝐭 𝐆𝐦𝐢𝐧𝐲 𝐌𝐢𝐞𝐥𝐧𝐨 – 𝐖𝐬𝐩𝐨́𝐥𝐧𝐢𝐞 𝐬́𝐰𝐢𝐞̨𝐭𝐮𝐣𝐞𝐦𝐲!
Jubileusz 50-lecia gminy to wyjątkowa okazja do świętowania! W tym roku, inauguracją Święta Wody będzie odsłonięcie zrewitalizowanego pomnika naszego mieleńskiego jelenia. Ponadto w imprezie wezmą również udział przedstawicieli partnerskich gmin czyli: Gródka nad Dunajcem i Wieliszewa. Gminy te przygotują promocyjne stoiska z rękodziełem i smakami regionalnych dań.
𝐍𝐨𝐰𝐨𝐬́𝐜́: 𝐌𝐢𝐞𝐥𝐞𝐧́𝐬𝐤𝐢𝐞 𝐃𝐚𝐧𝐢𝐞!
Burmistrz Mielna, Olga Roszak-Pezała, wraz z włodarzami sąsiednich gmin, zaprasza na kulinarne wyzwanie! ” „Mieleńskie Danie”, czyli wspólne gotowanie Burmistrz Mielna wraz z Włodarzami zaprzyjaźnionych gmin ” to uczta dla podniebienia i serca – rywalizacja kulinarnej elity w przyjacielskiej atmosferze.
𝐙𝐚𝐛𝐚𝐰𝐚 𝐭𝐚𝐧𝐞𝐜𝐳𝐧𝐚 – 𝐌𝐈𝐆 𝐧𝐚 𝐬𝐜𝐞𝐧𝐢𝐞!
Pamiętny Sylwestra 2017, kiedy Mielno otrzymało prawa miejskie uświetniły znane zespoły muzyki disco. Teraz Zespół MIG powraca, by bawić się z Wami na Święcie Wody! Aby wspólnie z mieszkańcami celebrować ważny jubileusz gminy Mielno
𝐄𝐤𝐨𝐩𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐢𝐞̨𝐛𝐢𝐨𝐫𝐬𝐭𝐰𝐨 𝐒𝐩. 𝐳 𝐨.𝐨. – 𝐍𝐚𝐬𝐳 𝐏𝐚𝐫𝐭𝐧𝐞𝐫!
To dzięki Ekoprzedsiębiorstwu Sp. z o.o. możemy cieszyć się tą wyjątkową imprezą! Promujemy zdrowy styl życia, propagując bezpośrednie spożywanie wody z sieci wodociągowej. Dlatego na imprezie nie zabraknie wody z saturatora. W programie imprezy zaplanowano także wiele innych atrakcji takich jak wybijanie jubileuszowej monety, zabawy fantowej w której do nagrodami głównymi będą ROWERY!!! Odbędzie się także konkurs na „Najlepsze mieleńskie wypieki” dla kół gospodyń wiejskich i nie tylko, kto piecze w gminie najlepsze ciasta!
Podczas imprezy na każdym stoisku będziemy zbierać datki do puszek na pomoc dla Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych Filia w Koszalinie.
Nie możesz tego przegapić! Dołącz do nas na Święcie Wody w Mielnie! Razem tworzymy niezapomniane wspomnienia i wzmacniamy naszą lokalną wspólnotę. Czekamy na Ciebie!
𝑷𝒓𝒐𝒈𝒓𝒂𝒎 𝒊𝒎𝒑𝒓𝒆𝒛𝒚:
 Godz. 15:30
• Odsłonięcie pomnika jelenia (przy Urzędzie Miasta w Mielnie)
 Od godz. 16:00
• Animacje dla dzieci z Bosmanem Pudełko
• Występy zespołów artystycznych z Gminy Mielno
 Od godz. 18:00
• Turniej Mieszkańców o Puchar Burmistrza Mielna
• „Mieleńskie Danie”, czyli wspólne sąsiedzkie gotowanie Burmistrz Mielna, Olgi Roszak-Pezały wraz z Włodarzami zaprzyjaźnionych gmin
 Od godz. 20:00
• Zabawa taneczna z DJ
• Gwiazda wieczoru – Zespół MIG
 Atrakcje w trakcie imprezy:
• Wybijanie jubileuszowej monety – 50 lat Gminy Mielno
• Woda wodociągowa z saturatora
• 555 losów na 50 lat Gminy Mielno – zabawa fantowa z super nagrodami
• Kto piecze najlepsze ciasta w Gminie Mielno?! Mieleńskie wypieki, czyli pełen nagród konkurs kół gospodyń wiejskich i nie tylko
• Lokalne i regionalne przysmaki z różnych zakątków Polski – stoiska gastronomiczne Gmin Partnerskich
• … oraz wiele innych
Pomagamy poprzez zabawę! W trakcie wydarzenia prowadzone będą zbiórki na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych Filia w Koszalinie.