Strefa 1968
Skąd nazwa “Strefa 1968”? Właśnie w 1968 roku odbył się w Mielnie I Zlot Hipisów, na którym Olga Jackowska przyjęła pseudonim KORA. To ważne wydarzenie, które zainspirowało nas do stworzenia HIPPIEZY
Co zobaczycie w Strefie 1968?
Warsztaty sitodruku – każdy z uczestników festiwalu będzie mógł wziąć w nich udział i samodzielnie (pod okiem prowadzącego) wydrukować wzór nawiązujący do HIPPIEZY na koszulce.
Warsztaty poprowadzi Maciej Mazurkiewicz z Druklin. Towarzyszyć mu będzie Marta Malikowska znana m.in. z serialu Ślepnąc od Świateł czy Skazana.
Zajęcia będą trwały od 12.00 do 17.00 w piątek i sobotę. Na miejscu będą dostępne koszulki, jednak ich liczba jest limitowana, więc zachęcamy do wzięcia swoich ubrań.
Joga & Anahata – w strefie 1968 5.08 (piątek) o godzinie 12.00 będziecie mogli wziąć udział w praktyce jogi, którą poprowadzi właścicielka AnaHata Yoga by Ania Studio w Koszalinie.  W jej życiu joga jest od wielu lat, a od 2016 roku swoją miłością i energią zaraża innych.
Nie ważne czy już praktykujesz, czy jesteś początkujący_ — poziom zajęć będzie dopasowany do każdego.
Gongi i misy – w sobotę (6.08) o godzinie 12.00, w strefie 1968 odbędzie się koncert gongów i mis tybetańskich. To jedno z bardziej relaksujących doświadczeń, jakie możecie przeżyć.  Poprowadzi go Marta Sobczak — Jensen, która jest czeladnikiem bioenergoterapii, certyfikowaną masażystką dźwiękiem oraz arterapeutką. W swojej pracy pomaga ludziom poznawać emocje, zachowywać balans w życiu i niesie ukojenie dla ciała i duszy.
W strefie 1968 odbędzie się spotkanie autorskie z wyjątkowym człowiekiem — Kamilem Sipowiczem! 
O świecie hipisów wie więcej niż mało kto! W końcu sam na nim był, a co więcej był mężem Kory, która to właśnie w Mielnie, na I zlocie hipisów w Polsce przyjęła swój pseudonim artystyczny. Spotkanie odbędzie się w piątek o godzinie 13.30 (godzina może ulec zmianie o +/- 30 min).
Kup bilety na Hippieze i przeżyj niezapomniane chwile! Bilety dostępne w Punkcie Informacji Turystycznej w Mielnie, Centrum Kultury oraz na https://www.kupbilecik.pl/baza/10398/HIPPIEZA+Mielno+Festival+2022/?utm_source=banner
Więcej wydarzeń na: https://cit.mielno.pl/imprezy/