JUŻ 3 WRZEŚNIA (SOBOTA) 2022 ROKU OD GODZ. 16:00 NA PARKINGU PRZY POLOMARKECIE (ul. Lechitów).
EKOPRZEDSIĘBIORSTWO Sp. z o.o. oraz Centrum Kultury w Mielnie zapraszają na prawdziwie morski festyn Święto Wody. Uczcijmy koniec wakacji w morskim stylu!
Moc wodnych atrakcji czeka na dorosłych i dzieci, a w programie m.in. wodne laboratorium, saturator z wodą prosto z mieleńskiego wodociągu, pokaz sztucznych ogni oraz muzyczne występy.
Uwagę młodszych uczestników zdobędą animacje z Klaunami Kulkami, którzy będą pilnować, aby dobra energia towarzyszyła każdemu. Na dzieci czeka także malowanie buziek w rozmaite, morskie wzory oraz zamki dmuchane.
Wszystkie łasuchy będą mogły spróbować słodkości przygotowane na konkurs na najlepsze ciasto dla kół gospodyń wiejskich i nie tylko.
👉 Święto Wody z Ekoprzedsiębiorstwem w Mielnie to także występy wyjątkowych zespołów – Mayol oraz gwiazdy wieczoru TOP ONE.
Dla uczestników festynu przewidziana jest również loteria fantowa, z której dochody zostaną przeznaczone na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych Filia w Koszalinie.
Pamiętajcie – Ekoprzedsiębiorstwo w Mielnie to jakość w każdej kropli, a Święto Wody to wspaniała zabawa pod każdym względem!
W PROGRAMIE:
Od godz. 16:00
Animacje dla dzieci Z KLAUNAMI KULKAMI,
Występy zespołów artystycznychz Gminy Mielno
Od godz. 18:00
Turniej mieszkańców o puchar Burmistrza Mielna
Od godz. 20:00
Zabawa taneczna z Zespołem Mayol
Gwiazda wieczoru ZESPÓŁ TOP ONE
A także masa atrakcji dla całych rodzin:
-bezpłatne dmuchane zamki,
– wodne laboratorium,
– konkursy ze wspaniałymi nagrodami,
– zabawa fantowa połączona z konkursem wiedzy o wodzie i Ekoprzedsiębiorstwie,
– „Najlepsze słodkie wypieki”, czyli konkurs dla kół gospodyń wiejskich i nie tylko,
– saturator z wodą z mieleńskich wodociągów.
DODATKOWO: grillowe pyszności, wata cukrowa, lody rzemieślnicze, malowanie buziek, zaplatanie warkoczyków i kolorowe tatuaże.

Uwaga! W trakcie zabawy prowadzone będą zbiórki na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych Filia w Koszalinie.